فاضل سیر
مرورگر شما (Safari) پشتیبانی نمیشود
لطفا از Chrome یا Firefox استفاده کنید
رزرواسیون آنلاین بلیط هواپیما
با بیش از 1000 هتل در تمامی کشورها
رزرواسیون آنلاین گوهر
تبلیغات
تبلیغات
جدیدترین اخبار :

بلیت ارزان چارتر هواپیما قطار

بلیت ارزان هواپیما-قطار-اتوبوس

بلیط (بلیت) ارزان هواپیما یکی از آن مواردی است که درست از زمانی‌که تصمیم به سفر هوایی می‌گیریم، در ذهن‌مان تکرار می‌شود. خیلی وقت‌ها هم در جستجوی بلیط (بلیت) ارزان هواپیما، به دوراهی‌هایی برمی‌خوریم که ممکن است برای‌مان جدید و البته، خطرناک باشند. از نظر بعضی از مسافرانی که جز در موارد خیلی خیلی ضروری، سفر نمی‌کنند و از نرخ قیمت بلیط (بلیت) قطار، اتوبوس و کشتی خبر ندارند، قیمت بلیط (بلیت) هواپیما، خیلی گران است و بلیط (بلیت) ارزان هواپیما رویایی بیش‌تر نیست که دست‌یابی به آن، باید حتمن با مشکلاتی گره بخورد و خلاصه که، این‌جور افراد اغلب نگاه مشکوکی به قیمت بلیط (بلیت) هواپیما دارند. اما جالب است بدانید که آن‌چه در حقیقت در جریان است، بسیار با این‌جور تفکرات معمول توفیر دارد و بلیط (بلیت) ارزان هواپیما آن‌قدرها هم عجیب نیست..

سفر هوایی: لوکس یا اقتصادی؟

آن‌چه واضح و مسلم است این است که سفر، چه از نوع درون‌شهری، چه از نوع برون‌شهری و چه از نوع بین‌المللی‌اش، با ذات زندگی اجتماعی انسان گره خورده است. هرکسی، هرچقدر هم که اهل یک‌جا نشینی باشد، بالاخره چند باری را بسته به اجبار یا اختیار، سفر کرده است. این‌روزها، هم‌زمان با پیشرفت صنعت حمل و نقل و بهتر شدن کیفیت ارایه‌ی خدمات و همچنین پیشرفت وسایل نقلیه – اتوبوس‌های وی-آی-پی و قطارهای تندرو و سبز – قیمت بلیط (بلیت) این وسایل نقلیه هم مطابق خدمات‌شان افزایش پیدا کرده است و نکته‌ی جالب این‌جاست که تنها در صنعت حمل و نقل هوایی است که شما می‌توانید نرخ‌های مختلفی را برای بلیط (بلیت) هواپیما پیش رویتان داشته باشید و حق انتخاب بیش‌تری دارید و به نوعی می‌توانید با رعایت کردن نکاتی برای خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما‌، بلیط (بلیت)ی که قیمت‌اش برای‌تان مناسب‌تر باشد را پیدا کنید.

بد نیست بدانید که این‌روزها، نرخ بلیط (بلیت) اتوبوس و بلیط (بلیت) قطار، در مسیرهایی که فاصله‌ی زیادی از هم دارند – مثلن تهران – مشهد – تفاوت فاحشی با هم نداشته و اگر بخواهیم سرعت رسیدن به مقصد، آسایش در هنگام سفر و خدمات مسافرتی را در نظر بگیریم، اتفاقن خرید بلیط (بلیت) هواپیما خیلی هم به صرفه‌تر از خرید بلیط (بلیت) قطار یا اتوبوس برای آن مقصدها تمام می‌شود؛ مگر این‌که واقعن و بنا به هر دلیلی، نخواهیم که سوار هواپیما بشویم و یا این‌که، برای‌مان خیلی فرقی نکند که یک روزِ کامل در راه باشیم یا دو ساعت! یک‌جورهایی مابه‌تفاوت یک‌روز با دو ساعت، خیلی بیش‌تر از این‌ها هم می‌ارزد! خصوصن که شما امکان پیدا کردن بلیط (بلیت) ارزان هواپیما را هم داشته باشید و بتوانید نرخ مناسب را هم پیدا کنید و به این ترتیب، در زمان و سرمایه‌تان هم صرفه‌جویی کنید.

بلیط (بلیت) ارزان هواپیما در پروازهای سیستمی یا چارتر؟

بلیط (بلیت) ارزان هواپیما هم در پرواز چارتر و هم در پرواز سیستمی پیدا می‌شود. برای این‌که بتوانید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما را برای سفرهای داخلی پیدا کنید، تنها کافی‌ است که در قدم اول، از مرجع قابل اطمینانی بلیط (بلیت) هواپیمای مد نظرتان را بخرید و دوم اینکه کمی صبور باشید و با دقت پروازها را به طرف مقصد مورد نظرتان جستجو کنید. بیش‌تر مسافران از این قضیه شاکی هستند که نمی‌توانند قیمت مورد نظرشان را پیدا کنند و وقتی از آن‌ها سوال می‌شود که چطور بلیط (بلیت) هواپیما را جستجو می‌کنند، اغلب آن‌ها پاسخ می‌دهند که نهایتن پنج نتیجه‌ی اول جستجو را نگاه می‌کنند و بعد از آن، یکی از همان پروازها را انتخاب می‌کنند و به نظرشان هم بلیط (بلیت) را گران می‌خرند و اصلن به کلاس پروازی و ایرلاین هم توجه نمی‌کنند! خب راستش کسی که به‌صورت آفلاین بلیط (بلیت) هواپیما می‌خرد، به هیچ وجه نمی‌تواند در فرآیند خرید بلیط (بلیت) هواپیما دخیل باشد، چه برسد به این‌که بتواند بلیط (بلیت) ارزان هواپیما را هم در دستانش داشته باشد. اما یکی از مزیت‌های خرید آنلاین بلیط (بلیت) هواپیما، در کنار سایر مزیت‌های این‌ نوع از خرید این است که شما در جریان همه‌ی مراحل خرید بلیط (بلیت) هواپیما هستید و بلیط (بلیت) ارزان هواپیما را هم، خودتان برای خودتان جور خواهید کرد و با آگاهی کامل از فرآیندهای خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما، می‌توانید در هر زمان و مکانی، بلیط (بلیت) مورد نظرتان را بخرید.

بلیط (بلیت) ارزان هواپیما = پایین‌ترین قیمت در بین همه‌ی بلیط (بلیت)‌ها؟

یکی دیگر از نکات مهمی که باید در مورد بلیط (بلیت) ارزان هواپیما بدانید این است که بلیط (بلیت) ارزان هواپیما، لزومن بلیط (بلیت) با قیمت پایین‌تر نیست، بلکه بلیط (بلیت)ی است که بر اساس امکاناتی که شما قرار است در طول پرواز دریافت کنید، قیمت مناسب‌تری داشته باشد. یعنی بر اساس کلاس پروازی، خط هوایی مورد نظر و همچنین مقصد شما، قیمت مناسب‌تری را نسبت به سایر بلیط (بلیت)‌ها با همین امکانات و البته در خطوط هوایی دیگر داشته باشد. در فرآیند خرید آنلاین بلیط (بلیت) هواپیما، و در سامانه‌های آنلاین خرید بلیط (بلیت) هواپیما، شما امکان مقایسه‌ی قیمت را دارید و می‌توانید مطمئن باشید که قیمت‌های ارایه شده برای شما، منصفانه‌اند و از این لحاظ، نگران مسایل این چنینی هم نباشید. این‌طور است که بلیط (بلیت) ارازن هواپیما واقعن معنا پیدا می‌کند و به نوعی ارزان‌ترین بلیط (بلیت) هواپیما همان مناسب‌ترین بلیط (بلیت) هواپیمایی خواهد بود که برای مقصد شما و همین‌طور در ایرلاین مورد نظرتان و با کلاس پروازی مد نظرتان، ارایه می‌شود.

یکی از مهم‌ترین اخباری که مسافران را بیش‌تر از قبل متوجه قیمت بلیط (بلیت) هواپیما کرد، خبر آزادسازی قیمت بلیط (بلیت) هواپیما بود. انتشار این خبر، تا حد زیادی ذهن مسافران را به این سمت سوق داده بود که از این به بعد، دیگر خبری از بلیط (بلیت) ارزان هواپیما نخواهد بود و نظارتی بر قیمت بلیط (بلیت) هواپیما نخواهد بود، در صورتی‌که این خبر، دقیقن عکس این تفکرات را نوید می‌دهد. آزادسازی قیمت بلیط (بلیت) هواپیما، کمک کرد تا سقف مشخصی برای افزایش قیمت بلیط (بلیت) هواپیما تعیین بشود و به این وسیله، امکان افزایش بی حد و حصر قیمت بلیط (بلیت) هواپیما از خطوط هوایی و آژانس‌های هواپیمایی گرفته شد. به این ترتیب، بلیط (بلیت) ارزان هواپیما دیگر اصلن گزینه‌ی دور از دسترسی نیست. چه در پرواز چارتر و چه در پرواز سیستمی، می‌شود در زمان‌های درست به مکان‌های درست سفر کرد و از مزایای بلیط (بلیت) ارزان هواپیما هم استفاده کرد.

نکاتی که باید در خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما رعایت بشود

اگر نکات مربوط به خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما را در فاضل سیر خوانده باشید، حتمن دست‌تان آمده که برای خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما در پروازهای خارجی، باید چه نکاتی را در زمان‌بندی و جستجوی پروازها در نظر بگیرید. حقیقت این‌جاست که یکی از مواردی که در کنار خرید از سامانه‌ای مورد اعتماد و البته آنلاین در خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما مهم و ضروری است، به موقع خرید کردن بلیط (بلیت) هواپیما است. مثلن خرید بلیط (بلیت) هواپیما برای پروازهای خارجی، باید در مدت زمان مخصوصی پیش از تاریخ مورد نظر شما برای پرواز انجام بشود و نه خیلی دیر و نه خیلی زود برای خرید بلیط (بلیت) هواپیما اقدام کنید. البته در مطلبی که گفته شد، خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما در پروازهای خارجی را جز به جز برای‌تان شرح داده‌ایم، اما باید توجه داشته باشید که علاوه بر زمان‌بندی مناسب، دقت و صبر و حوصله را هم چاشنی کنید تا بتوانید در خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما، همه‌ی فرآیندها را با خیال راحت طی کنید.

درست است که بلیط (بلیت) سیستمی، قیمت‌های مقطوعی دارد و تفاوت قیمت در آن، به ندرت تا حد زیادی با قیمت معمول این نوع از بلیط (بلیت)‌ها به چشم می‌خورد، اما همچون تفاوت‌هایی هم هست و اگر سعی کنید تا در زمان‌های مختلفی بلیط (بلیت) مورد نظرتان را در سامانه‌ی فاضل سیر و در بین بلیط (بلیت)‌های سیستمی جستجو کنید، گاهی به بلیط (بلیت) ارزان هواپیما به سمت مقصد مورد نظرتان هم برخواهید خورد. اگر اینستاگرام فاضل سیر (@fazelseirtoos31812) را دنبال کرده باشید، حتمن چشم‌تان به دو تا بلیط (بلیت) ارزان هواپیما به دو مقصد خارجی خورده است. برای تیم اینستاگرام ما هم جالب بود که چنین قیمتی برای آن مسیرهای هوایی هم باشد و بله! درست حدس زدید! باید در فواصل زمانی منظم، بلیط (بلیت) مورد نظرتان را جستجو کنید و شک نکنید که در این بین، حتمن بلیط (بلیت) ارزان هواپیما را پیدا خواهید کرد. خصوصن که قیمت‌های نمایش داده شده در سامانه‌ی فاضل سیر، همان‌هایی هستند که ایرلاین مربوطه برای قیمت بلیط (بلیت) هواپیما معین کرده است. به این ترتیب، خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما، آنقدرها هم سخت به نظر نمی‌رسد و شاید بشود گفت که تنها به کمی صبر و حوصله و دقت احتیاج دارد.

پس تا اینجا دو نکته‌ی بسیار مهم را برای خرید بلیط (بلیت) هواپیما بررسی کرید: 1. خرید آنلاین بلیط (بلیت) هواپیما از مرجعی معتبر 2. زمان‌بندی مناسب. اگر این دو مورد را در کنار هم رعایت کنیم، بعید است که بلیط (بلیت) ارزان هواپیما گیرمان نیاید. آگاهی از کلاس‌های پروازی هم مهم است. همان‌طور در مطالب قبلی و در مطالبی که پیرامون قیمت بلیط (بلیت) هواپیما در اینجا به آن پرداخته شده، قیمت بلیط (بلیت) هواپیما نسبت به کلاس‌های پروازی مختلف، تفاوت دارد و مثلن شما نمی‌توانید برای کلاس پروازی First Classبلیط (بلیت) ارزان هواپیما پیدا کنید! چون خاصیت این نوع از بلیط (بلیت) هواپیما، لوکس بودن آن است. البته که هر کلاس پروازی، می‌تواند به نسبت خودش، تعریفی از بلیط (بلیت) ارزان هواپیما داشته باشد و در کلاسی که قرار دارد، بلیط (بلیت) ارزان هواپیما برای آن کلاس پروازی محسوب بشود. در هر صورت، به نسبت ارزان بودن بلیط (بلیت) هواپیما می‌توان کلاس اکونومی را در رتبه‌ی اول و پس از آن، کلاس بیزینس و در آخر، درجه یک را در مقام سوم نشاند. درست است که اختلاف قیمت بلیط (بلیت) هواپیما در این سه کلاس پروازی بسیار زیاد است، اما نباید فراموش کرد که کیفیت خدمات هم به همان اندازه اختلاف دارد.

در پروازهای چارتر هم می‌شود تا دل‌تان بخواهد بلیط (بلیت) ارزان هواپیما پیدا کرد. خصوصن در زمان‌هایی که پای لحظه آخری‌ها وسط می‌آید، می‌شود حتی تا پنجاه درصد زیر قیمت بلیط (بلیت) سیستمی همان مسیر، بلیط (بلیت) هواپیما چارتر خرید. فقط باید حواس‌تان به زمان‌بندی این‌نوع پروازها باشد. از آن‌جایی‌که در پروازهای چارتر، فروخته نشدن بلیط (بلیت)‌ها و خالی ماندن صندلی‌ها، به ضرر چارترکننده خواهد بود، چارتر کننده‌ها سعی می‌کنند که تا حد ممکن قیمت بلیط (بلیت) هواپیما را پایین بیاورند و بلیط (بلیت) ارزان هواپیما را در پروازهای چارتر، فقط و فقط برای پر شدن صندلی‌ها، بفروشند. شما هم به عنوان کاربر، باید حواس‌تان به قیمت‌های مختلف باشد و اگر می‌خواهید بلیط (بلیت) چارتریبخرید، مدام آن‌ها را چک کنید تا در نهایت بلیط (بلیت) ارزان هواپیما را دو دستی بچسبید. اگر کمی دقت کرده باشید، حتمن تا به این‌جای کار متوجه شده‌اید که خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما فقط و فقط به دانستن چند نکته‌ی مختصر و کمی صبر و تحمل احتیاج دارد. نکات را که در اختیارتان گذاشته‌ایم، صبر و تحمل هم که دست خودتان را می‌بوسد، باقی موارد هم که شامل امنیت خریدتان می‌شود را نیز بهتر است به دست سامانه‌ای مطمئن بسپارید که بلیط (بلیت) هواپیما را، چه چارتر و چه سیستمی، به شما بفروشد و در عین حال، صادقانه خدماتش را به شما ارایه کند.

پشت‌تان به ما گرم است

از آن‌جایی که خرید آنلاین بلیط (بلیت) هواپیما تنها قدم برای خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما نیست، نباید مراحل بعد از خرید بلیط (بلیت) هواپیما را که آن‌ها هم جزیی از خرید بلیط (بلیت) هواپیما است را نادیده گرفت. پشتیبانی از خرید شما، یکی از مراحل مهم در فرآیند خرید بلیط (بلیت) هواپیما توسط شما بوده و در مواردی که دچار مشکلات و مسایل احتمالی بشوید، همراهی این خدمت‌گزاران، شیرینی خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما را برای شما دوصد چندان می‌کند. تیم پشتیبانی فاضل سیر ، در کنار پشتبانی از تراکنش‌های شما، چه در پروازهای داخلی و چه در پروازهای خارجی، 24 ساعته آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما است. شما نه تنها می‌توانید با خرید بلیط (بلیت) ارزان هواپیما، سفری به‌صرفه را پیش رویتان داشته باشید، بلکه می‌توانید در حین برخوردن به مشکلات احتمالی و غیرقابل پیش‌بینی، با پشتبانی همیشه در صحنه و خدمت‌گزار فاضل سیر تماس بگیرید و مطمئن باشید که آن‌ها در همه حال، آماده به خدمت‌گزاری به شما هستند.

 اگر دوست داشتید تا در مورد تورها و سایر خدمات فاضل سیر و همچنین، دانستنی‌های پرواز و مطالب جذاب و خواندنی در مورد ترفندهای سفر، اطلاعاتی کسب کنید، بد نیست سری به سایت فاضل سیر بزنید. ما باز هم در این‌جا با مطالب جالب دیگری به سراغ‌تان خواهیم آمد.

 

درج شده در :
1396-12-19